LakeHome – your second home

Dom wypoczynkowy za miastem, w którym można spędzić weekend z dala od zgiełku, to marzenie wielu osób. A jeśli jeszcze ten dom może się znaleźć wśród zieleni i w pobliżu jeziora, to jest to już chyba dom idealny.

Kilkanaście minut od Poznania, a jednak w miejscu, gdzie rytm życia wyznacza przyroda – mgła unosząca się rano nad jeziorem, ptaki zamieszkujące pobliskie gęstwiny i Dolinę Cybiny, odgłos traw kołyszących się na wietrze… tu życie płynie inaczej, tu jest po prostu pięknie! Właśnie w tym wyjątkowym miejscu planujemy budowę równie wyjątkowej inwestycji o profilu second home. Złoży się na nią 9 drewnianych domów w standardzie premium. Każdy z nich będzie miał dostęp do innych udogodnień  – prywatnej bani, sauny, ściany solnej lub jacuzzi. Tu naprawdę będzie można odpocząć! Tymczasem części wspólne będą tak zagospodarowane, aby sprzyjać integracji – powstanie palenisko, plac zabaw dla dzieci, a także punkt widokowy na jezioro Swarzędzkie.

Wystarczy kilka chwil, by z samego centrum miasta przenieść się w to wyjątkowe miejsce, znaleźć się w innym świecie. Przedstawimy go Państwu bliżej już niebawem.