O Naszej Działalności

Aktualności

Zamieszkać w „bliźniaku”, poczuć się jak w domu? To możliwe.

Decyzja o kupnie mieszkania w „bliźniaku” zwykle oznacza konieczność zaakceptowania pewnych kompromisów. Niby kupujemy dom, ale… nie do końca. Wrażenie, że nasze nowe lokum ma jednak sporo wspólnego z blokiem, potrafi być naprawdę silne. Osiedle Asymetria udowadnia, że nie musi tak być.

(więcej…)

Ogrzewanie podłogowe – standard, na który zasługujesz

Ogrzewanie podłogowe to obecnie jeden z najpopularniejszych systemów grzewczych montowanych w domach Polaków. W ramach mieszkań dostępnych na Osiedlu Tuleckim otrzymujesz je w cenie zakupy własnego „M”!

(więcej…)

Nowy etap w rozwoju Śniadecki Development – zmiana siedziby biura

Wielokrotnie zapowiadaliśmy, że rok 2021 będzie niezwykle intensywny dla naszej firmy. Dotrzymujemy słowa – od kwietnia br. zmieniamy adres!

(więcej…)

Domy szeregowe, czyli mieszkaj funkcjonalnie i nowocześnie

Budownictwo domów szeregowych zyskuje na popularności. Czym ten rodzaj budynku wyróżnia się na tle innych obecnych na rynku opcji mieszkaniowych? Kto ma największe szanse na odnalezienie wymarzonego „M” właśnie w szeregowcu?

(więcej…)

Rynek pierwotny – zalety i wady tej formy zakupu mieszkania

Osoby poszukujące własnego „M” często stawiają sobie podstawowe pytanie: szukać nieruchomości na rynku pierwotnym czy wtórnym? Dziś przybliżymy pozytywne i negatywne kwestie związane z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym.

(więcej…)

Dom czy mieszkanie – oto jest pytanie

Decyzja o zakupie nieruchomości to jedna z najważniejszych, które podejmujemy w ciągu naszego życia. Wśród osób rozważających zakup „M” na własność pierwszym punktem spornym jest wybór: kupić dom czy mieszkanie? Dziś postaramy się podpowiedzieć, jak wybrnąć z tego impasu.

(więcej…)

Optymizm w ponurej rzeczywistości, czyli podsumowanie 2020 roku w naszej firmie

Choć to mało popularne podejście, nie boimy się powiedzieć, że choć ten rok zapadnie w pamięci osób tworzących Śniadecki Development jako jeden z najtrudniejszych, to okazał się on dla nas jednocześnie wyjątkowo życzliwy i pozwolił nam cieszyć się kilkoma sukcesami. Dlatego zabieramy Was w podróż po działaniach, jakie podjęliśmy w 2020 roku.

(więcej…)

Porównanie sprzedaży nieruchomości w II kwartale 2019 i 2020 roku

Wyniki II kwartału jednoznacznie określają, że w wyniku obostrzeń spowodowanych COVID-19 sprzedaż nieruchomości spadła w porównaniu do II kwartału 2019. Jak to wygląda w poszczególnych miastach? (więcej…)

Kilka słów o naszych najbliższych realizacjach…

Ostatni czas to intensywna praca projektowa oraz podejmowanie ważnych decyzji dla naszych nowych inwestycji, które już niedługo pojawią się w sprzedaży. Każdy krok wymaga długoterminowego spojrzenia oraz świadomych działań związanych z bezpieczeństwem, użytecznością oraz estetyką. Staramy się, aby nasze inwestycje były coraz lepsze!

(więcej…)

Działania biura w czasie pandemii

Znajdujemy się aktualnie w wyjątkowym okresie, którego nikt na początku 2020 roku nie mógł się spodziewać. Trwająca pandemia oraz panujące restrykcje zmobilizowały nas do zmiany formy naszej pracy oraz kontynuowania rozpoczętych działań w sposób zdalny.

(więcej…)