O Naszej Działalności

Aktualności

Dom w cenie mieszkania!

 

Wiele osób podczas zakupu własnego „M” staje przed dylematem – wybrać mniejsze mieszkanie, ale w centrum, czy może jednak dom z ogrodem na przedmieściach? Ci, którzy porzucają marzenia o domu w obawie przed kosztami powinni wiedzieć, że jego cena, nawet w wysokim standardzie, może być taka sama jak mieszkania, a czasem i mniejsza! Za wyborem domku za miastem przemawia jeszcze wiele innych czynników.

(więcej…)

Efektowne zwieńczenie osiedla Parkowe Kuklice

Parkowe Kuklice, kameralne osiedle w podwrocławskich Kuklicach, doczeka się nietypowego – ale za to bardzo efektownego – zwieńczenia. Na ostatniej działce powstanie nie kolejny szeregowiec, ale stylowy, 200-metrowy dom. Zaprojektowała go wielokrotnie nagradzana pracownia PL.Architekci.
(więcej…)

Za co lubimy ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe uchodzi za rozwiązanie dla osób z bardziej zasobnym portfelem. Tymczasem jego instalacja to dużo więcej niż komfort i estetyka wynikająca z braku grzejników. Ogrzewanie podłogowe obniża rachunek za ciepło, jest ekologiczne, a nawet… antyalergiczne. Jak to możliwe? Wyjaśniamy.
(więcej…)

Łowęcin – gdzie to jest? Niedaleko!

Kiedy decydujemy się na wyprowadzkę z mieszkania w bloku, bliskość miasta może nie wydawać się ważna. Mało tego, czasem nawet wychodzimy z założenia, że im dalej, tym lepiej. To oczywiście potrafi mieć ma swój urok, szczególnie na początku. Z czasem jednak proza życia – lub przeciwnie, niespodziewana sytuacja – może sprawić, że to, co do tej pory uważaliśmy za zaletę, jest tak naprawdę sporą wadą.

(więcej…)

Zamieszkać w „bliźniaku”, poczuć się jak w domu? To możliwe.

Decyzja o kupnie mieszkania w „bliźniaku” zwykle oznacza konieczność zaakceptowania pewnych kompromisów. Niby kupujemy dom, ale… nie do końca. Wrażenie, że nasze nowe lokum ma jednak sporo wspólnego z blokiem, potrafi być naprawdę silne. Osiedle Asymetria udowadnia, że nie musi tak być.
(więcej…)

Nowy etap w rozwoju Śniadecki Development – zmiana siedziby biura

Wielokrotnie zapowiadaliśmy, że rok 2021 będzie niezwykle intensywny dla naszej firmy. Dotyczy to nie tylko rozwoju naszej oferty – od kwietnia br. zmieniamy adres!

(więcej…)

Domy szeregowe, czyli mieszkaj funkcjonalnie i nowocześnie

Budownictwo domów szeregowych zyskuje na popularności. Czym ten rodzaj budynku wyróżnia się na tle innych obecnych na rynku opcji mieszkaniowych? Kto ma największe szanse na odnalezienie wymarzonego „M” właśnie w szeregowcu?
(więcej…)

Rynek pierwotny – zalety i wady tej formy zakupu mieszkania

Osoby poszukujące własnego „M” często stawiają sobie podstawowe pytanie: szukać nieruchomości na rynku pierwotnym czy wtórnym? Dziś przybliżymy pozytywne i negatywne kwestie związane z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym.

(więcej…)

Dom czy mieszkanie – oto jest pytanie

Decyzja o zakupie nieruchomości to jedna z najważniejszych, które podejmujemy w ciągu naszego życia. Wśród osób rozważających zakup „M” na własność, pierwszym punktem spornym często jest wybór: kupić dom czy mieszkanie? Dziś postaramy się podpowiedzieć, jak wybrnąć z impasu.

(więcej…)

Optymizm w ponurej rzeczywistości, czyli podsumowanie 2020 roku w naszej firmie

Choć to mało popularne podejście, nie boimy się powiedzieć, że choć ten rok zapadnie w pamięci osób tworzących Śniadecki Development jako jeden z najtrudniejszych, to okazał się on dla nas jednocześnie wyjątkowo życzliwy i pozwolił nam cieszyć się kilkoma sukcesami. Dlatego zabieramy Was w podróż po działaniach, jakie podjęliśmy w 2020 roku.

(więcej…)