O Naszej Działalności

Aktualności

Park Dąbie – budujemy wyjątkowe osiedle… w Szczecinie

405 mieszkań i 15 domów jednorodzinnych – to będzie nasza kolejna inwestycja – tym razem w Szczecinie, w sąsiedztwie jeziora Dąbie, na które widok będzie się rozpościerał z najwyższych mieszkań inwestycji. Z tego projektu jesteśmy szczególnie dumni i szczególnie wyczekujemy jego realizacji. On również został opracowany we współpracy z pracownią CDF Architekci, których koncept po raz kolejny wpisuje się w najnowsze, światowe trendy budownictwa.

(więcej…)

LakeHome – your second home

Dom wypoczynkowy za miastem, w którym można spędzić weekend z dala od zgiełku, to marzenie wielu osób. A jeśli jeszcze ten dom może się znaleźć wśród zieleni i w pobliżu jeziora, to jest to już chyba dom idealny.

(więcej…)

Project Smardzewska

6 kondygnacji, 58 lokali, mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe (w sumie 4 różne typy) – tak w liczbach będzie się prezentować Project Smardzewska. Jeśli natomiast chodzi o aspekty stricte wizualne, to inwestycja z pewnością przypadnie do gustu fanom nowoczesnego budownictwa. Architekci z pracowni CDF, którzy przygotowali projekt inwestycji, doskonale orientują się w światowych trendach, o czym świadczy szereg nagród, jakimi mogą się pochwalić.

(więcej…)

Pracujemy nad nowym projektem – Zawady

Kończymy właśnie prace nad projektem koncepcyjnym budynku wielorodzinnego, którego wybudowanie planujemy na poznańskich Zawadach. Zakłada on realizację budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, o powierzchni mieszkalnej w sumie prawie 2,8 tys. m². Składać się on będzie z 6 kondygnacji nadziemnych wraz z halą garażową. Wstępnie planujemy, że powstanie tam prawie 70 mieszkań i 90 miejsc parkingowych oraz zadaszone miejsce dla rowerów.

(więcej…)

Ukończenie bieżących inwestycji coraz bliżej

Aktualnie w sprzedaży mamy 2 inwestycje – osiedle Asymetria w Łowęcinie oraz Tarasy nad Stawem w Owińskach. Koniec budowy obu inwestycji przewidujemy na czerwiec 2024 r. (więcej…)

Olchowe Zacisze w Janikowie… ruszamy!

Startujemy z kolejną budową w Wielkopolsce – kameralnym osiedlem premium składającym się z 18 lokali w zabudowie bliźniaczej w Janikowie pod Poznaniem. Co wyróżni osiedle? Wyjątkowa architektura, która zapewni komfort i prywatność zamieszkania. Domy same w sobie także będą funkcjonalne – Nabywcom proponujemy 2 różne metraże mieszkań z ogrodami.

(więcej…)

III etap budowy Osiedla Tuleckiego

Zakończyliśmy budowę II etapu osiedla Tuleckiego w Gowarzewie – wszystkie z 36 mieszkań zostały już sprzedane. Na osiedlu pojawił się też nowoczesny, dwukondygnacyjny lokal usługowy. Ponieważ powstałe tam zarówno bliźniaki, jak i szeregowce cieszyły się dużym zainteresowaniem Nabywców, zdecydowaliśmy się o rozbudowę inwestycji o kolejny etap, na który złoży się 10 dwupoziomowych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej.

(więcej…)

Ekologiczne wdrożenia, jakie oferujemy

Misją Śniadecki Development jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni do życia, pracy i wypoczynku – wygodnych, estetycznych, wykończonych w najlepszym standardzie – miejsc, których przysłowiowe cztery ściany mają duszę.  Oprócz tego bardzo dużą wagę przywiązujemy do aspektów ekologicznych. W każdej z naszych inwestycji staramy się wdrażać jak najwięcej eko rozwiązań, a wraz z kolejnymi projektami ich liczba na pewno będzie jeszcze wzrastać.

(więcej…)

Śniadecki Development członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Z radością ogłaszamy, że Śniadecki Development został członkiem elitarnej organizacji – Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To organizacja, która od 20 lat działa na rzecz tworzenia najwyższych standardów rynkowych i polepszania warunków realizacji budownictwa.

(więcej…)

Kolejny aparthotel – kierunek Mrzeżyno

Opracowujemy koncepcję kolejnego aparthotelu, który powstanie w Mrzeżynie. Planujemy tam 79 apartamentów i lokale usługowe na 4 kondygnacjach z antresolą oraz wspólnym tarasem. Dużym walorem inwestycji jest to, że będzie się ona znajdować w II linii nadmorskiej, a od plaży będzie oddzielona jedynie drzewami, pomiędzy którymi jest już widok na morze. Ponadto uroku i klimatu dodadzą jej okoliczne piękne, wysokie sosny.

(więcej…)