Project Smardzewska

6 kondygnacji, 58 lokali, mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe (w sumie 4 różne typy) – tak w liczbach będzie się prezentować Project Smardzewska. Jeśli natomiast chodzi o aspekty stricte wizualne, to inwestycja z pewnością przypadnie do gustu fanom nowoczesnego budownictwa. Architekci z pracowni CDF, którzy przygotowali projekt inwestycji, doskonale orientują się w światowych trendach, o czym świadczy szereg nagród, jakimi mogą się pochwalić.

Inwestycja będzie zatem zarówno funkcjonalna, dostosowana do różnych potrzeb Nabywców, jak i bardzo ciekawa, jeśli chodzi o design. Wyróżniać ją będzie klinkierowa, industrialna elewacja oraz galeria osłonięta stalową siatką, po której będzie się pięła bujna roślinność. Na dachu powstanie wyjątkowe miejsce do integracji – taras z zielenią i przestrzenią do wypoczynku. Jeśli jednak ktoś będzie wolał odpoczywać w intymniejszej atmosferze, może korzystać z prywatnego, pełnego balkonu.

Nowoczesny charakter przejawiać się będzie także w użytkowaniu budynku, dzięki zastosowaniu przez nas systemów smart home. Pozwolą one zarządzać wodą, energią elektryczną i cieplną w każdym lokalu, co pozwoli monitorować te media, optymalizować ich zużycie i co za tym idzie – koszty.

Co jeszcze możemy powiedzieć o tej inwestycji? Z pewnością to, że drugiej takiej w Poznaniu nie ma. Aktualnie pracujemy nad jej stroną i tam niebawem zdradzimy Państwu już więcej.