A może nad morzem?

W ostatnich latach budowaliśmy głównie kameralne osiedla na terenie Wielkopolski, niemniej nasza obecność na rynku już od prawie 10 lat, pozwala nam myśleć o ekspansji, a także naturalnym rozwoju działalności. W naszych planach są nie tylko inwestycje wielorodzinne, ale i nadmorskie aparthotele.

Wspólnie z pracownią CDF, wielokrotnie nagradzanym biurem architektonicznym, stworzyliśmy projekt aparthotelu w Sianożętach, który zakłada powstanie 2 budynków o 4 kondygnacjach z dodatkowym poziomem w postaci antresoli. W sumie planujemy 112 apartamentów od 22 do 106 m² z tarasami lub balkonami. W obiekcie zakładamy wiele udogodnień (spa z jacuzzi oraz możliwość montażu prywatnego jacuzzi, siłownię, restaurację, rowerownię, miejsca rekreacji dla dzieci i dorosłych), które wraz z faktem wykończenia lokali, wyróżniają nas na tle lokalnej konkurencji.

Inwestycja, sposób na pasywny zarobek, miejsce na wypoczynek – powodów, aby zainteresować się taką inwestycją jest naprawdę wiele. Szczegóły można już poznać bezpośrednio w naszym Biurze Sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu.