Dom w cenie mieszkania!

 

Wiele osób podczas zakupu własnego „M” staje przed dylematem – wybrać mniejsze mieszkanie, ale w centrum, czy może jednak dom z ogrodem na przedmieściach? Ci, którzy porzucają marzenia o domu w obawie przed kosztami powinni wiedzieć, że jego cena, nawet w wysokim standardzie, może być taka sama jak mieszkania, a czasem i mniejsza! Za wyborem domku za miastem przemawia jeszcze wiele innych czynników.

– Decydując o lokalizacji naszych inwestycji zawsze wybieramy spokojne, ale rozwijające się miejsca z terenami rekreacyjnymi i doskonale skomunikowane z centrum – zarówno jeśli chodzi o poruszanie się autem wygodnymi drogami, jak i zintegrowaną już komunikacją miejską. Pozwala to łączyć marzenia o sielskim życiu z możliwością korzystania z miejskich wygód i atrakcji – wyjaśnia Sylwester Śniadecki, Prezes Śniadecki Development.

Wypoczynek i wygoda

Dom to nie tylko przysłowiowe „4 ściany” –  oczywiście te też muszą być dobrze zaprojektowane, ale ważne jest także to, co się dzieje wokół, to, co buduje całą przestrzeń do życia – miejsca do wyciszenia i aktywnego wypoczynku, placówki edukacyjne, zdrowotne, zaplecze medyczne oraz usługowe czy sklepy – to wszystko, tak samo jak w mieście, może być w zasięgu kilku minut.

Wpływ otoczenia na zdrowie

Przedmieścia oferują czystsze powietrze, lasy, jeziora czy malownicze łąki, niemniej zieloną przestrzeń możemy budować także bezpośrednio przy domu, w swoim własnym ogrodzie.  Posiadanie własnego „kawałka ziemi” i częste obcowanie wśród natury przynosi nie tylko wiele radości, ale i korzyści dla zdrowia – silnie wpływa na rozwój dzieci, pozwala zrelaksować się dorosłym, poprawia sen i redukuje ryzyko bardzo wielu chorób.

3 dobre adresy za miastem

Poranna kawa na tarasie przy akompaniamencie ptaków, popołudnie na leżaku z dobrą książką albo grill ze znajomymi – warto sprawdzić, jak łatwo można w takich okolicznościach rozpocząć życie na co dzień. Śniadecki Development proponuje domy i mieszkania (różne metraże) na kameralnych osiedlach w 3 lokalizacjach na malowniczych przedmieściach – w Owińskach, nad pięknym stawem, w Gowarzewie (ostatnie lokale!) oraz Łowęcinie. Każde z osiedli jest blisko natury i blisko miasta – taki adres, to dobry adres.