Kilka słów o naszych najbliższych realizacjach…

Ostatni czas to intensywna praca projektowa oraz podejmowanie ważnych decyzji dla naszych nowych inwestycji, które już niedługo pojawią się w sprzedaży. Każdy krok wymaga długoterminowego spojrzenia oraz świadomych działań związanych z bezpieczeństwem, użytecznością oraz estetyką. Staramy się, aby nasze inwestycje były coraz lepsze!

Inwestycje w roku 2020

Osiedle Tuleckie w Gowarzewie, składające się z domów parterowych, cieszy się dużym zainteresowaniem. Umacnia nas to w przekonaniu, że warto było poświęcić dużo czasu na dopracowanie wielu szczegółów projektu oraz odpowiednie zagospodarowanie osiedla jako całości. Pierwszy etap został już wyprzedany, są jednak jeszcze wolne lokale w drugim etapie, które będą oddane do użytku w marcu 2021r.

Najbliższe inwestycje, które pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale, to:

  • Osiedle Tarasy nad Stawem, składające się domów w zabudowie szeregowej, położone w malowniczej miejscowości Owińska w gminie Czerwonak.
  • Parkowe Kuklice, składające się z 12 lokali w Kuklicach w pobliżu Wrocławia.
  • Kolejny etap inwestycji Osiedle Tuleckie w Gowarzewie, obejmujący budowę 4 szeregowców.
  • Zespół 12 domów w Gortatowie, będący przedłużeniem dotychczas powstającej inwestycji Nowe Gortatowo przy ul. Orkiszowej.

Jak zawsze szczególną uwagę zwracamy na zastosowanie odpowiednich materiałów budowlanych oraz funkcjonalność wnętrz lokali, dlatego ponownie zaprosiliśmy do współpracy najlepszych poznańskich architektów.

Wprowadzamy nowe technologie

Zbilżające się restrykcje związane z wymaganymi parametrami przenikania ciepła przegród budowlanych sprawią, że nasze domy będą jeszcze bardziej ekologiczne. W związku z tym nasze inwestycje już teraz będą realizowane z wykorzystaniem ścian oraz dachów o zwiększonej grubości izolacji termicznej.

Budownictwo zrównoważone oraz niskoenergetyczne to kierunek, w którym chcemy się rozwijać. Nasi klienci to często osoby mające dość zatłoczonych ulic oraz zanieczyszczonego powietrza. Nowoczesne osiedla powstające na przedmieściach Poznania to odpowiedź na potrzeby powiększającej się rodziny – w rozsądnej cenie.