Kolejny aparthotel – kierunek Mrzeżyno

Opracowujemy koncepcję kolejnego aparthotelu, który powstanie w Mrzeżynie. Planujemy tam 79 apartamentów i lokale usługowe na 4 kondygnacjach z antresolą oraz wspólnym tarasem. Dużym walorem inwestycji jest to, że będzie się ona znajdować w II linii nadmorskiej, a od plaży będzie oddzielona jedynie drzewami, pomiędzy którymi jest już widok na morze. Ponadto uroku i klimatu dodadzą jej okoliczne piękne, wysokie sosny.

Mrzeżyno to doskonała baza wypadowa do najciekawszych miejsc wybrzeża zachodniego. To jedno z najbardziej malowniczych, czystych i piaszczystych kąpielisk pomorza zachodniego, które posiada „błękitną flagę” – symbol świadczący o wysokim poziomie plaży, najwyższej jakości wody oraz najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Panuje tu specyficzny mikroklimat zalecany w leczeniu alergii i chorób dróg oddechowych.

Do atrakcji Mrzeżyna z pewnością można zaliczyć jeden z najnowocześniejszych portów morskich na zachodnim wybrzeżu Bałtyku, a niebawem już także bardzo duży, całoroczny kompleks z parkiem rozrywki, nowoczesnym polem golfowym, centrum odnowy biologicznej i obiektami gastronomicznymi.

Więcej szczegółów o inwestycji już niebawem.