WYSZUKAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Lista ofert: 70 / 70
Dom
5A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł
9 485,12 zł / m2
Rezerwacja
Dom
5B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł
8 970,02 zł / m2
Wolne
Dom
6A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł
8 970,02 zł / m2
Rezerwacja
Dom
6B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł
9 485,12 zł / m2
Wolne
Dom
7A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł
8 970,02 zł / m2
Wolne
Dom
7B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł
9 485,12 zł / m2
Wolne
Dom
8A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł
8 970,02 zł / m2
Rezerwacja
Dom
8B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł
9 485,12 zł / m2
Wolne
Dom
9A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł
8 970,02 zł / m2
Wolne
Dom
9B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł
9 485,12 zł / m2
Rezerwacja