WYSZUKAJ
NIERUCHOMOŚĆ

NIERUCHOMOŚĆ

Lista ofert: 70 / 70

Mieszkanie
1
Powierzchnia
75,44 m2
Piętro
Parter
Pokoje
3
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 156 488,00 zł

15 329,92 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
2
Powierzchnia
103,67 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 547 225,00 zł

14 924,52 zł / m2

Zablokowane
Mieszkanie
3
Powierzchnia
106,87 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 694 424,00 zł

15 855,00 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
4
Powierzchnia
43,38 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
Dodatkowe
Ogród
Cena:
716 252,00 zł

16 507,47 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
5
Powierzchnia
43,39 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
Dodatkowe
Ogród
Cena:
716 252,00 zł

16 507,31 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
6
Powierzchnia
42,82 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
Dodatkowe
Ogród
Cena:
707 246,00 zł

16 516,72 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
7
Powierzchnia
49,51 m2
Piętro
Parter
Pokoje
2
Dodatkowe
Ogród
Cena:
842 356,00 zł

17 013,86 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
9
Powierzchnia
55,02 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
837 900,00 zł

15 229,01 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
10
Powierzchnia
41,51 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
628 026,00 zł

15 129,51 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
11
Powierzchnia
41,45 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
627 126,00 zł

15 129,70 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
12
Powierzchnia
41,44 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
626 976,00 zł

15 129,73 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
13
Powierzchnia
42,83 m2
Piętro
1
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
677 807,00 zł

15 825,52 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
14
Powierzchnia
63,18 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 016 444,00 zł

16 088,07 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
15
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
710 274,00 zł

16 346,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
16
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
710 274,00 zł

16 346,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
17
Powierzchnia
42,82 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
700 068,00 zł

16 349,09 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
18
Powierzchnia
49,52 m2
Piętro
1
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
798 704,00 zł

16 128,92 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
19
Powierzchnia
70,54 m2
Piętro
1
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 091 262,00 zł

15 470,12 zł / m2

Wolne
Dom
1A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł

9 485,12 zł / m2

Wolne
Dom
1B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł

8 970,02 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
20
Powierzchnia
55,02 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
843 402,00 zł

15 329,01 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
21
Powierzchnia
41,51 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
640 479,00 zł

15 429,51 zł / m2

Zablokowane
Mieszkanie
22
Powierzchnia
41,45 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
639 561,00 zł

15 429,70 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
23
Powierzchnia
41,44 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
639 408,00 zł

15 429,73 zł / m2

Zablokowane
Mieszkanie
24
Powierzchnia
42,83 m2
Piętro
2
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
682 090,00 zł

15 925,52 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
25
Powierzchnia
63,18 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 022 762,00 zł

16 188,07 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
26
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
714 619,00 zł

16 446,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
27
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
714 619,00 zł

16 446,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
28
Powierzchnia
42,82 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
704 350,00 zł

16 449,09 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
29
Powierzchnia
49,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
803 656,00 zł

16 228,92 zł / m2

Wolne
Dom
2A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł

9 485,12 zł / m2

Sprzedane
Dom
2B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł

8 970,02 zł / m2

Sprzedane
Mieszkanie
30
Powierzchnia
70,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 098 216,00 zł

15 568,70 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
31
Powierzchnia
55,02 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
843 402,00 zł

15 329,01 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
32
Powierzchnia
41,51 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
632 177,00 zł

15 229,51 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
33
Powierzchnia
41,45 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
631 271,00 zł

15 229,70 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
34
Powierzchnia
41,44 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
631 120,00 zł

15 229,73 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
35
Powierzchnia
42,83 m2
Piętro
3
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
673 524,00 zł

15 725,52 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
36
Powierzchnia
63,18 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 035 398,00 zł

16 388,07 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
37
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
705 929,00 zł

16 246,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
38
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
705 929,00 zł

16 246,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
39
Powierzchnia
42,82 m2
Piętro
3
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
704 350,00 zł

16 449,09 zł / m2

Wolne
Dom
3A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł

9 485,12 zł / m2

Wolne
Dom
3B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł

8 970,02 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
40
Powierzchnia
49,52 m2
Piętro
3
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
803 656,00 zł

16 228,92 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
41
Powierzchnia
70,54 m2
Piętro
3
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 140 540,00 zł

16 168,70 zł / m2

Zablokowane
Mieszkanie
43
Powierzchnia
63,18 m2
Piętro
4
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 049 032,00 zł

16 603,86 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
44
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
4
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
736 344,00 zł

16 946,93 zł / m2

Zablokowane
Mieszkanie
45
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
4
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
725 760,00 zł

16 946,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
46
Powierzchnia
42,82 m2
Piętro
4
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
725 760,00 zł

16 949,09 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
47
Powierzchnia
49,52 m2
Piętro
4
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
803 656,00 zł

16 228,92 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
48
Powierzchnia
70,54 m2
Piętro
4
Pokoje
3
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 133 486,00 zł

17 523,50 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
49
Powierzchnia
36,6 m2
Piętro
5
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
641 360,00 zł

17 203,86 zł / m2

Zablokowane
Dom
4A
Powierzchnia
94,78 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
899 000,00 zł

9 485,12 zł / m2

Sprzedane
Dom
4B
Powierzchnia
118,06 m2
Piętro
Parter
Pokoje
4
Dodatkowe
Ogród
Cena:
1 059 000,00 zł

8 970,02 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
50
Powierzchnia
63,18 m2
Piętro
5
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 086 940,00 zł

17 546,93 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
51
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
762 414,00 zł

17 546,93 zł / m2

Rezerwacja
Mieszkanie
52
Powierzchnia
43,45 m2
Piętro
5
Pokoje
4
Dodatkowe
Balkon
Cena:
762 414,00 zł

17 546,93 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
53
Powierzchnia
42,82 m2
Piętro
5
Pokoje
2
Dodatkowe
Balkon
Cena:
751 452,00 zł

17 549,09 zł / m2

Wolne
Mieszkanie
54
Powierzchnia
99,82 m2
Piętro
5
Pokoje
4
Dodatkowe
Balkon
Cena:
1 796 976,00 zł

18 002,16 zł / m2

Rezerwacja